Доставка

Confetti доставляє щастя у кожен дім. Особливо тим, хто робить замовлення страв собі додому. Ресторани «‎Confetti» здійснюють доставку страв по території міста Дніпро завдяки співпраці з Glovo та Bolt Food.

Наші шеф-кухарі готують з любов’ю, тому Ви не відчуєте ніякої різниці між нашими стравами в самому закладі та під час куштування її у себе дома, адже ми справжні фахівці з аутентичної європейської кухні.

Confetti доставляє щастя у кожен дім. Особливо тим, хто робить замовлення страв собі додому.
Наші шеф-кухарі готують з любов’ю, тому Ви не відчуєте ніякої різниці між нашими стравами в самому закладі, адже ми справжні фахівці з аутентичної європейської кухні.

Глово — це сервіс з доставкою будь-чого у будь-який час, але найголовніше, що він співпрацює з Confetti і смачна європейська кухня вже у Вас дома. Залишилось лише завантажити додаток та зробити замовлення.

Замовляй Бізнес-Ланч
з 12:00 до 16:00 по будням

Болт Фуд — це сервіс по доставці їжі у любий мікрорайон міста Дніпро. Разом з ресторанами Confetti кожен, хто має застосунок може замовити смачні салати, пасти та ще багато чого з європейськогої кухні і швидко отримати своє замовлення прямо додому завдяки доставці.

Замовляй Бізнес-Ланч
з 12:00 до 16:00 по будням

🎉Безкоштовна доставка🎉