ДОСТАВКА

Confetti доставляє щастя у кожен дім. Особливо тим, хто робить замовлення страв собі додому. Ресторани «‎Confetti» здійснюють доставку страв по території міста Дніпро завдяки співпраці з Glovo, Delivery Hub та Bolt Food.
Наші шеф-кухарі готують з любов’ю, тому Ви не відчуєте ніякої різниці між нашими стравами в самому закладі та під час куштування її у себе дома, адже ми справжні фахівці з аутентичної європейської кухні.
Глово — це сервіс з доставкою будь-чого у будь-який час, але найголовніше, що він співпрацює з Confetti і смачна європейська кухня вже у Вас дома. Залишилось лише завантажити додаток та зробити замовлення.
DELIVERY HUB — це доставка, що везе улюблені страви менш ніж за 60 хвилин і має великий радіус покриття - 8 км. Якісно та швидесенько насолоджуйтеся смачними стравами разом з Confetti та DELIVERY HUB.


Акція:
безкоштовна доставка

з 01.09.22 по 01.10.22
Болт Фуд — це сервіс по доставці їжі у любий мікрорайон міста Дніпро. Разом з ресторанами Confetti кожен, хто має застосунок може замовити смачні салати, пасти та ще багато чого з європейськогої кухні і швидко отримати своє замовлення прямо додому завдяки доставці.

Акція:
Знижка 20% на страви:
· Ванільні сирники;
· Паштет із курячої печінки;
· Курка гриль з сиром Філадельфія;
· Салат з індичкою гриль і сиром Філадельфія;
· Консоме;
· Лазанья Болоньєзе;
· Кунг-фу паста;
· Гриль-паті;

+ безкоштовна доставонька з 05.10.22 по 11.10.22
Замовлення їжі здійснюється через завантаження додатків та здійснюється в часи роботи закладів.